KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13061005

nr 1306 1005

Torun Munthe-Brate

(1891-1993), Sverige

Akvareller, 3 st, Torun Munthe-Brate (1891-1993), Sverige, tillskrivna. Ej signerade, 16x35 cm

Torun Munthe-Brate, född 1891, död 1993, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 februari 2020
kl 20:58:44

Torun Munthe-Brate

Läs mer om Torun Munthe-Brate